2019 Çift Alyans Modelleri

Çift alyans 2019 modelleri arasında hareketli ve iki farklı materyalin birleşiminden oluşan modeller dikkatimizi çekiyor. Ayrıca 2019 yılında alyanslar ağırlıklı olarak desen ve yazı gibi işlemelerle süslenerek yüzüğe hareket kazandırılmaya çalışılmış.

İlginizi Çekebilir:İpek Eşarp Şal Nasıl Temizlenir?

2019 trend yüzüklerde klasik kullanımın dışına da çıkıldığını görüyoruz. Öyle ki önceki yıllarda taşlar yüzüğü üst kısmında yer alırken 2019 yılında taşlar yüzüğün hem üst hem de yan kısmında yer alıyor.

Sadeliği sevenler için 2019 yılında tırtıl kenarlı modeller ve mozaik yapılı modellerle birlikte beyaz ve sarı rengin ağırlıklı olacağını söyleyelim. Ayrıca alyans seçeneği olarak sarmal tasarımlarda tek taşlı tasarımlara yer verildiğini de söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: 2019 Trend Yüzük Modelleri

2019 yılının dikkat çeken yüzük modelleri arasında kenarları taşlı olan modelleri de rahatlıkla gösterebiliriz. Bu modeller hem şık hem de dikkat çeken modeller olduğu için sık tercih ediliyor. Ayrıca birçok renk seçeneği ile karşımıza çıkan modellerin yalnızca kenar kısımlarında taş kullanılmıştır. Bu tasarım alyansları güzelleştiriyor. Üstelik abartmadan. Tüm bu tasarım detayları 2019 yüzük seçimi için bizlere mükemmel bir alternatif sunuyor.

2019 yılında çift alyans ve yüzük fiyatları tasarımı ve malzeme kalitesine göre farklılık göstermektedir.

Leave a comment