2019 Şık Saç Modelleri

2019 şık saç modelleri

2019 şık saç modelleri arasında dağınık ve salaş şekiller dikkat çekiyor. Kahve tonlarının özellikle de türk kahvesi renginin yeni sezonda trendler arasında olduğunu söyleyelim.

İlginizi Çekebilir: İpek Eşarp Şal Nasıl Temizlenir

Ayrıca beyaz ve grimsi renklerin yerini de kadınsı tonlarda renklerin aldığını görüyoruz. 2019 şık saç modelleri 2019 yılı şık ve bir o kadar kolay yapılabilen saç modellerini sizler için araştırdık

2019 Şık Saç Modelleri Nelerdir?

at kuyruğu saç modeli

At Kuyruğu

Favori saç modelleri arasında ilk sıralara yazabileceğimiz at kuyruğu modeli saçlarına cesur bir görünüm vermek isteyenlerin tercihi. Ancak 2019 yılında at kuyruğu modeli önceki yıllardan farklı olarak hafif arka kısımda ve oldukça kabarık şekilde başlanıyor. Ayrıca krepe ile toplanan at kuyruğu modeli hafif dalgalı ve dağınık bir görünüme sahip oluyor.

dağınık topuz saç modelleri

Dağınık Topuz

Her sene favori modeller arasında yer alan dağınık topuz modeli 2019 yılında da trend modeller arasındaki yerini koruyor. Aksesuarlarla daha eğlenceli sunulan model spontane bir yaşam tarzına hitap ediyor. Dağınık topuz modeli; saç bantları, fular, fiyonk ve sevimli tokalarla güzelleştirilirken dalgalı saçlarla da sık kullanılıyor. Dağınık topuz modelinin 2020 saç trendleri arasında da yerini alacağını söyleyebiliriz.

akan dalga fönü saç modelleri

Akan Dalga Fönü

2019 yılı saç modelleri arasında en hit stillerden bir tanesi olan akan dalga fonu orta ve uzun saçlarda sık olarak tercih edilen saç modelleri arasındadır.

İlginizi Çekebilir: 2019 Trend Yüzük Modelleri

Ortadan ayrık saç modellerinde kabartmadan kullanım sağlanan model 2020 saç trendleri arasında da yerini alacak gibi görünüyor.

Related Articles

Responses

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir