2019 Trend Yüzük Modelleri

Yüzük modelleri hem özel günler hem de günlük hayatta kadınların ilgi odağıdır. Özel günlerde ya da günlük yaşamda kıyafetinizi ya da takılarınızı tamamlayacak bir yüzük arıyorsanız şu an doğru yerdesiniz. Zarafeti ile şıklığınızı tamamlayan 2019 yılı trend yüzüklere birlikte bakalım:

Spor Kombinlerin Tamamlayıcısı Renkli Taşlı Yüzükler

Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında tercih edilen renkli taşlı yüzükler 2019 yılı trend yüzük modelleri arasında yer almaktadır. Renkli büyük taşlara sahip olanlar sizi her yerde özel hissettirecek ve bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir: Öpüşme İle İlgili Bilmeniz Gereken 14 Bilgi

Gösterişli Ve Şık Armut Kesim Ve Vintage Yüzükler

Parmaklarınızın en seveceği yüzüklerden birisi olan vintage yüzükler klasik yüzüklerden hoşlanmayanların tercihi olarak göze çarpıyor. Parmağınızda şıklığı ve zerafeti taşımak istiyorsanız vintage yüzükler sizin için doğru seçim olacaktır. 2019 yılının vazgeçilmez yüzük modelleri arasında yer alan vintage yüzükler gelin adaylarının da sık tercih ettiği yüzüklerden. Vintage modeller alyans seçilerinde de özellikle terdih edilir.

Zarafetin Temsilcisi İnci Yüzükler

Bir başka trend model inci yüzükler. Tasarımı ve şıklığı ile her türlü kıyafetinizi tamamlayabilecek takı modelleri arasında yer alır. Ayrıca inci yüzükler ellerinizin güzelliğini ve zarafetini de yansıtır.

İlginizi Çekebilir: Orgazm Sırrı Dudak Şeklinde Gizli

Spor Giyinenler İçin Kalın Bantlı Yüzükler

2019 yüzük trendleri arasında kalın bantlı yüzükler de dikkat çekmektedir. Spor giyinmeyi seviyorsanız ve davetlerde kombinlerinizi tamamlayacak bir yüzük arıyorsanız kalın bantlı yüzükler tam size göre. Kalın bantlı yüzükler tasarımcılarının deyimiyle: Sağlam karakterinizin yansıtıcısıdır.

Leave a comment