Kadınların Cinsel Uyarılma Noktaları

Kadınların-Cinsel-Uyarılma-Noktaları

Uyarılma konusunda her insan farklıdır elbette.Öyle ki her kadının ayrı noktalardan haz aldığı ve her bedenin aşırı derece de güzel bir noktası olduğu aşikardır. Ancak her kadının en önemli noktası kesinlikle klitoristir. Küçücük bir noktadan, en muazzam haz ve zevki yaşatan bedensel aksesuar olarak nitelendirilir.

İlginizi Çekebilir: Hamilelik Sonrası Cinsel İlişkiye Ne Zaman Başlanmalıdır

Bazı kadınlar meme uçlarından, bazıları muazzam gerdanından, bazıları dudaklarından, bazıları bel kıvrımlarından, kasıklarından ya da direkt bacak arasından haz almaktadır. Dolayısıyla bu keşif, her kadına göre özeldir.

Kadınlarda Uyarılma Noktaları

Güzel bir öpüşme, sevişirken orgazm olmanın temelini hazırlamaktadır. Cinsel haz, ilk önce damak tadından başlar. Sevişirken kadınların kulak çevresinden uzak durulması gereklidir. Birçok erkeğin hoşuna giden tahrik noktalarından birisi de kulak çevresi, boyun gibi yerler olsa da kadınlara göre kulak çevresindeki bu ıslaklık ve kulak dibindeki sesler itici gelmektedir.

Bir kadının en fazla zevk aldığı noktalardan birisi de kaburga bitimleridir. Göğüs kafesinin en alt kısımlarındaki kıvrımı özenli bir şekilde sevmeyi beceren bir erkek, bel kıvrımlarından ve omurga dizilimlerinde parmak uçlarıyla estetik dokunuşlar sunan bir erkek sadece öperek bile kadına orgazm yaşatabilir.

Popo ile vajina yüzeyi arasındaki kırmızı derinin kaplı olduğu tüm bölge yüzlerce hatta binlerce uyarılma noktasıyla donatılmıştır. Kaygan, ıslak ve ritmik- minik dokunuşlar ile aşırı haz alınabilecek noktalardır.

İlginizi Çekebilir: Sezaryenle Doğumdan Sonra Cinsel İlişkiye Girmek

Sıkmadan, abanmadan, acıtmadan ve abartmadan kavramak kadınları tahrik eden, cinsel doyuma ilk etapta ulaştıran sevişme yöntemlerinin en başında gelmektedir.

 

Related Articles

Responses

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir