Orgazm Sırrı Dudak Şeklinde Gizli

dudak-şekli-orgazm-hakkında-ipucu-veriyor

Orgazm olma şekli herkes için aynı değildir. Ancak dudak şekli orgazm hakkında ipucu veriyor. “Kiminin dudak üstü düzdür kiminin ki çukur, kiminin ki ise daha da çukur veya şekilli… Peki, dudak şeklinizin orgazmınız hakkında önemli bir ipucu verdiğini biliyor muydunuz?

Batı İskoçya Üniversitesi’ndeki,Psikoloji Profesörü Stuart Brody, yeni çalışmasında kadınların dudak üstü çukurlarının orgazm olabilmeleri ve cinsel performanslarının göstergesi olduğunu açıkladı.

Toplamda 258 kadın ile görüşen Profesör Brody, kadınların dudaklarının üzerindeki çukurun belirginleştikçe, cinsel hazlarının da arttığını ortaya koymaktadır.

Hangi Durumlarda Orgazm Olunur

Zira, anne karnında iken dudak kıvrımları ve cinsel aktivite ile bağlantılı olan kafatasının ortasındaki sinirler eş zamanlı olarak hamileliğin 17. haftasında tamamlanıyor.

Profesörün araştırmasına göre bu gelişim, henüz anne karnında iken oturduğu kanıtlanan cinsel eğilim ile birlikte dudak şekli arasında bağlantı oluşmasına neden olduğu görülmektedir.

Üst dudak çizgisine dudak çukurunu belirginleştirecek şekilde hafif bir parlatıcı sürülürse belki daha seksi sinyaller gösterebilir, biraz da hile yapabilir.

Related Articles

Responses

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir