Rüyada Balık Görmek

rüyada balık görmek

Rüyada balık görmek rüya sahibinin hem maddi hem de manevi anlamda rahatlayacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder. Bazı alimler balığın hayırlı bir evlat sahibi olmaya işaret ettiğini söylese de bekar kişiler için rüyada görülen balığın hayırlı bir eş adayıyla tanışmaya işaret eder.

İlginizi Çekebilir: Çocukların Zihinsel Gelişimine Yardımcı Olan Gıdalar

Eğer rüyanızda gördüğünüz balık yunus balığı ise yapılan işlerde başarılı olmaya ya da büyük kazançlar elde etmeye işarettir. Rüyada tuzlu balık görmek ise beklenmedik bir yerden mal sahibi olunacağı anlamına gelir. Rüyada görülen balığın karnında mühüre benzeyen bir leke varsa bu durum rüya sahibinin iş yaşamında büyük başarılar ederek yüksek mevkilere erişeceğine işaret eder. Rüyada görülen balık taze ise büyük bir kısmet, kokmuş ise kötü günlerin başlayacağına delalettir. Eğer rüyada balıkların bulundukları kova içerisinden kaçtıkları görülürse bu durum ele geçen bazı güzel fırsatların iyi kullanılamayarak büyük üzüntü yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Büyük Balık Görmek

Rüyanızda büyük balık görmeniz ummadığınız bir yerden servet ya da çevrenizdeki kişilerden zor dönemlerinizde büyük yardımlar alacağınıza işaret eder. Bununla beraber hanenizden huzur, mutluluk ve bereketin hayatınızdan eksik olmayacağına da işaret eder.

Rüyada Küçük Balık Görmek

Rüyasında küçük balık görmeniz  zor ve kötü günlerin çok yakında geleceğine işaret eder. Eğer rüyanızda küçük balıkları yakalıyorsanız bu durum hanenizde huzursuzluk ve kavgaların eksik olmayacağına işaret eder. Ayrıca hem sosyal hem de ruhsal anlamda sizi zorlayacak birçok olumsuz durumla da karşılaşabileceğinize işaret edebilir.

rüyada balık

Rüyada Balık Sürüsü Görmek

Eğer rüyanızda balık sürüsü görüyorsanız hanenizde bolluk ve bereketin eksik olmayacağını söyleyebiliriz. Böyle bir rüya huzura ermeye ya da yapılan bir işte başarılı olunacağına delalet olarak gösterilebilir. Fazla sayıda gösterilen balık büyük bir servetin habercisi olabilir. Ancak balık sürüsü kayık ya da bir tekne içerisinde ise beklenmeyen bir yerden gelecek yüklü miktarda paraya işarettir.

Rüyada Balık Yediğini Görmek

Rüyanızda balık yediğinizi görmeniz güzel bir haber alıp çok mutlu olacağınıza ya da içinde bulunduğunuz ruhsal sıkıntılardan kurtulacağınıza işaret eder. Balık yediğinizi görürseniz büyük bir miras ya da büyük bir kazanç geleceğine işaret eder. Bazı alimler ise rüyasında balığı yiyen kişinin devletle ilgili işlerinin yapılacağına ve bu durumun kendisine büyük faydalar getireceğine işaret ettiğini belirtir.

İlginizi Çekebilir: Göbek Yağlarını Eriten Kür

Rüyada balık yemek hayırlı sonuçlara gebe olsa da kokmuş ya da lezzetli değilse bu durum zina kişiye delalettir. Aynı şekilde temizlenmeyen balık da başkaları hakkında aşağılayıcı sözler söyleyen iftiracı bir kişiyi işaret eder.

Rüyada Balık Tuttuğunu Görmek

Eğer rüyanızda balık yakaladığınızı görüyorsanız kalkıştığınız bir işten kendi çabalarınız sayesinde büyük kazançlar elde edebileceğinizi söyleyebiliriz. Tuttuğunuz balık büyük bir balıksa çevrenizde sizin kötülüğünüzü isteyen art niyetli insanlardan kurulacağınıza işaret eder. Ayrıca balığın büyüklüğü ile doğru orantılı büyük br maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Related Articles

Responses

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir